₺245,69 KDV Dahil
₺491,39 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺317,57 KDV Dahil
₺635,15 KDV Dahil
₺284,72 KDV Dahil
₺569,44 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺337,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺337,99 KDV Dahil
₺165,99 KDV Dahil
₺254,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺159,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil

Kış Şıklığı Kazak Seçiminde Saklı

Kazak

Kazak modelleri, hem erkek hem de kadın giyiminde sıklıkla kullanılan ve zengin çeşitleri sayesinde size dilediğiniz tarzı rahatça oluşturabilme fırsatı sunan en önemli giyim unsurları arasında başı çekiyor. Birbirinden seçkin moda markaları tarafından tüm ihtiyaçlarınız ve en güncel trendler göz önünde bulundurularak üretilen kazak çeşitleri, farklı tasarımları sayesinde dört mevsim boyunca kullanılabiliyor. Hem resmi giyimde hem de günlük olarak tercih edilebilen kazaklar, etkileyici görünümleriyle size benzersiz bir stil anlayışından yararlanabilme fırsatı sunarken yumuşak dokularıyla da öne çıkıyor. Hem ince hem de kalın dokulu olarak üretilebilen kazak seçenekleri, bu sayede teninize etkili bir dokunuş gerçekleştiriyor ve kendinizi daima rahat hissetmenize yardımcı oluyor. Değişik hava geçirgenlik özellikleri sayesinde yaz aylarında ferahlamanızı, kış aylarında ise kendinizi sıcak ve güvende hissetmenizi sağlayan ürünler, farklı renk seçenekleriyle de beğeni topluyor. Siyah, lacivert, indigo, yeşil, haki, kırmızı, turuncu, sarı, beyaz, bej, ekru gibi farklı renk tonlarında üretilen kazak tipleri, dileyen kullanıcılar için birbirinden şık desenlerle de süslenebiliyor. Dilerseniz nostaljik, dilerseniz de güncel bir tarz yaratabilmenizi mümkün kılan kazaklar, ideal fiyatları ve dayanıklı yapılarıyla da kullanıcılardan tam puan alıyor.

Klasik Kazak Seçeneklerini Keşfedin

Çeşitli hazır giyim markaları tarafından üretilen modellerin başında, klasik tasarımlı seçenekler yer alıyor. Klasik görünümlü ürünler, zamansız bir moda anlayışını temsil etmeleri sayesinde her koşulda ve her ortamda rahatlıkla tercih edilebiliyor. Ağırlıklı olarak dökümlü bir görünümde üretilen klasik seçenekler, bu sayede size geleneksel moda anlayışından yararlanabilme fırsatı sunuyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilen bol kazak seçenekleri, şık görünümleri ile öne çıkarken gardırobunuzdaki tüm pantolon, etek, tayt çeşitleriyle de kombinlenebiliyor. Ağırlıklı olarak triko kazak şeklinde üretilen klasik modeller, bu sayede vücudunuzu daima sıcak tutuyor ve hem sonbahar hem de kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Farklı markalar tarafından çeşitli moda akımlarından esinlenilerek tasarlanan triko kazak modelleri, klasik görünümlerini çağdaş detaylarla da süsleyebiliyor ve böylece güncel moda anlayışını kolayca yakalayabilmenize olanak tanıyor. Klasik görünümlü ürünler, iş ortamlarında ve resmi davetlerde de tercih edilebilmeleri ile öne çıkıyor. Resmi görünümlü kıyafetlerinizle birlikte rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler, gömlek üstü kazak kullanmayı sevenler tarafından da tercih ediliyor. Gömleklerinizin üzerine giydiğinizde size hem seçkin hem de ciddi bir tarz kazandıran ürünler, aynı zamanda koruyucu etkileri sayesinde en zorlu kış günlerinde dahi kendinizi sıcak hissetmenize yardımcı oluyor. Bu sayede hem stilinizi hem de sağlığınızı muhafaza edebilmenize imkân tanıyan ürünler, yıllara meydan okuyan eşsiz kaliteleri sayesinde uzun bir süre boyunca herhangi bir deformasyona uğramadan kullanılabiliyor.

Kadın Seçenekleriyle Göz Kamaştırın

Birbirinden zengin çeşitleriyle tüm zamanların en sevilen giyim çeşitleri arasında yer alan kazak tipleri, kadınlar için tasarlanan alternatifleriyle size dilediğiniz ortamda hayal ettiğiniz stili rahatça yansıtabilme fırsatı sunuyor. Farklı tarzları ile göz kamaştıran kadın kazak seçenekleri, dilerseniz günlük giyiminizi zenginleştirmenize dilerseniz de iş yerlerinde ve özel davetlerde beğeni dolu bakışları üzerinize çekebilmenize yardımcı oluyor. Kadın kullanıcılar için tasarlanan ürünler, renkli yapıları ve farklı kalınlıklardaki dokuları sayesinde yediden yetmişe tüm kadınlar tarafından dört mevsim boyunca kullanılabiliyor. En çok tercih edilen ürünlerin başında ise ince triko kazak seçenekleri geliyor. Esnek tasarımları ve ince dokularıyla size son derece büyük bir konfor sunan ince triko modeller, hava geçirgen yapıları sayesinde vücudunuzun etrafında günün her anında taze ve temiz hava dolaşmasını sağlıyor. Terlemeyi ve havasızlığı önleyen ince triko modeller, bu sayede sizi çeşitli cilt sağlığı sorunlarına karşı korurken kişisel hijyeninize de katkıda bulunuyor. Kadın kullanıcılar için özel olarak üretilen modeller, farklı renk, desen ve süsleme çeşitleriyle de ön plana çıkıyor. Siyah kazak seçenekleri, ağırlıklı olarak resmi kombinlerde tercih ediliyor ve her türlü etek alternatifiyle birlikte kullanılabiliyor. Beyaz kazak seçenekleri ise hem iş yerlerinde hem de özel etkinliklerde kullanabileceğiniz giysiler arasında yer alıyor. Daha canlı ve dinamik bir tarz oluşturmak isteyen kadınlar için ise birbirinden çarpıcı kırmızı kazak alternatifleri tasarlanıyor. Etkileyici görünümleriyle fark yaratan kırmızı ürünler, her ortamda kolayca dikkat çekebilmenizi sağlarken takı ve aksesuar modellerini de rahatlıkla taşıyabilmenize imkân tanıyor.

Kışlık Ürünlerle Soğuktan Kolayca Korunun

Türkiye'nin ve dünyanın en büyük hazır giyim markaları tarafından üretilen kazak tipleri, ağırlıklı olarak kış mevsimine özel olarak tasarlanıyor. Kalın yapıları ile size en soğuk havada dahi sıcak ve güvenli bir kullanım imkânı sunan kışlık kazak modelleri, dikkat çekici görünümleriyle de öne çıkıyor. En çok tercih edilen kışlık kazak seçenekleri arasında yünden örülen ürünler başı çekiyor. Hem geleneksel hem de modern bir görünüm sergilemekten hoşlanan kullanıcılara hitap eden örgü kazak modelleri, farklı örgü teknikleriyle oluşturuluyor ve bu sayede dilediğiniz tarza kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.Dilerseniz vücudunuzu saran, dilerseniz de bol ve dökümlü bir tarz sergileyen örgü modeller, ayrıca farklı kalınlık seviyeleriyle de dikkat çekiyor. Örgü yoluyla elde edilen kalın kazak seçenekleri, 2 cm'e yaklaşan kalınlıkları sayesinde en zorlu hava koşulunda bile tercih edilebiliyor. Soğuk kış günleri için tasarlanan modeller arasında, benzersiz bir moda anlayışını gözler önüne seren balıkçı kazak seçenekleride yer alıyor. İsimlerini özgün yaka biçimlerinden alan balıkçı tipi modeller, boğazınızı kusursuz bir şekilde sarıyor ve bu sayede boynunuzdan soğuk girmesini önlüyor. Boğazlı kazakla karşılaştırıldığında daha alçak, klasik yaka modelleri ile karşılaştırıldığında ise daha yüksek bir görünüm sergileyen balıkçı tipi yakalar, bu sayede iki farklı tarzın da avantajlarından yararlanabilmenize imkân tanıyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için üretilen balıkçı yaka kazak seçenekleri, etkileyici görünümleriyle de stilinizi geliştirebilmenizi sağlıyor. Farklı renk ve desen çeşitleriyle de beğeni toplayan balıkçı tipi ürünler, hem klasik giyim unsurlarıyla hem de sportif kombinlerle birlikte değerlendirilebiliyor.

Yaz Aylarında Kazağınızla Fark Yaratın

Kazak çeşitleri, ağırlıklı olarak sonbahar ve kış ayları ile ilişkilendirilseler de farklı bir tarz oluşturmak isteyen kullanıcılar için ilkbahar ve yaz aylarına uygun modeller de tasarlanıyor. Özgün tarzınızla her ortamda kalabalıklardan sıyrılabilmenizi ve göze çarpabilmenizi sağlayan yazlık ürünler, konforlu dokularıyla da beğeni topluyor. Ağırlıklı olarak merserize iplikten üretilen yazlık ürünler, bu sayede size son derece hafif bir kullanım imkânı sunuyor ve vücudunuzu sıcaklatmıyor. Geniş iplik aralıkları ile teninizin daima havayla temas etmesini sağlayan modeller, tek başlarına ya da tişört ve bluz üzerine giyilebiliyor. Merserize kazak seçenekleri, parlak tasarımları ve dikkat çekici görünümleri ile de tarzınızı güçlendiriyor. En tarz kazaklar arasında kabul edilen merserize ürünler, ilkbahar ve yaz aylarında yaşanabilecek gece soğuklarına karşı koruma sağlama amacıyla yüksek boyunlu olarak da tasarlanabiliyor. Yazlık boyunlu kazak alternatifleri,size eşsiz bir tarz kazandırırken hem yaz aylarında gittiğiniz seçkin mekanlarda hem de nişan ve düğün gibi özel davetlerde göz kamaştırabilmenize olanak tanıyor. Yazlık ürünler, canlı renk seçenekleriyle de öne çıkıyor. Ağırlıklı olarak açık renk tonlarında tasarlanan yazlık ürünler; altın, hardal, beyaz, bej, sarı, gümüş gibi renk tonları ile yaz aylarının yüksek enerjisini rahatça yansıtabilmenizi kolaylaştırıyor. Dileyen kullanıcılar için koyu renkli modeller de tasarlanıyor. Siyah, lacivert, koyu yeşil gibi tonlarda üretilen ürünler, uzun boyları sayesinde gece elbisesi görünümü de sergileyebiliyor. Yaz ayları için tasarlanan ince dokulu uzun kazak seçenekleri, tek başlarına elbise gibi kullanılabiliyor ve böylece sıradışı bir tarza sahip olmanıza katkı sağlıyor.

Alternatif Modellerle Tarzınızı Yansıtın

Kazak türleri, alışılmış giyim kodlarının dışına çıkmak ve gittiği her yerde farkıyla dikkat çekmek isteyen kullanıcılar için alternatif modeller hâlinde de tasarlanabiliyor. En çok ilgi gören alternatif tasarımların başında ise salaş kazak seçenekleri geliyor. Dökümlü yapıları ve yaratıcı motifleriyle size son derece etkileyici bir görünüm kazandıran salaş kazak modelleri, hem günlük giyimde hem de resmi ortamlarda tercih edilebiliyor. Sportif özellikli salaş modeller, ağırlıklı olarak kot, spor pantolon ve spor etek çeşitleriyle kombinleniyor ve casual giyim tarzınızı zenginleştirecek unsurlar arasında yer alıyor. Klasik tasarımlardan izler taşıyan salaş seçenekler ise resmi pantolon ve etek seçenekleriyle kombinlenebilme özellikleri sayesinde iş yerlerinde ve davetlerde de tercih edilebiliyor. Farklı renk çeşitleriyle de öne çıkan salaş ürünler; benzersiz modern ve iddialı bir tarz oluşturmak isteyen kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. En sevilen alternatif tasarımlar arasında peluş kazak seçenekleri de yer alıyor. Klasik modellerden farklı olarak peluş kumaştan üretilen modeller, size hem polar hem de kazak tarzlarını bir araya getirebilmenize olanak tanıyor. Son derece sıcak bir yapı sergileyen ve en soğuk günlerde dahi çeşitli sağlık sorunlarından kolayca korunabilmenize imkân veren peluş modeller, zengin renk çeşitleriyle de öne çıkıyor. Benzersiz bir görünüm sergilemekten hoşlananlar için üretilen alternatif seçenekler arasında, payetli kazak türleri de bulunuyor. Örgü detaylarının arasında payetler bulunan ve bu sayede hem parlak hem de dikkat çekici bir görünüm sergileyen payetli modeller, özel gün ve davetlerde çarpıcı bir stil sergileyebilmenizi mümkün kılıyor. Siyah, kırmızı, lacivert, haki, ekru gibi renklerde tasarlanan payetli ürünler, diğer klasik giyim unsurlarıyla eşsiz bir uyum yakalayarak özgün stilinizi başarıyla tamamlayabilmenizi sağlıyor.

Nostaljik Modellerle Geçmişin Gücünden Yararlanın

Hazır giyim markalarının her tarza ve her ihtiyaca yanıt verme amacıyla tasarladığı koleksiyonlarda, birbirinden çarpıcı nostaljik ürünler de yer alıyor. Özellikle 90'lı yılların enerjisini ve kendine has kültürünü yansıtan kazak alternatifleri, kullanıcıların büyük beğenisi kazanıyor. Bol yapıları, retro tasarımları ve zengin desenleriyle kendinizi 90'lı yıllarda hissetmenize yardımcı olan ürünler, geçmişin gücünden faydalanarak yepyeni bir tarz oluşturabilmenizi mümkün kılıyor. Tüm kullanıcılar tarafından tercih edilebilen 90lar kazak seçenekleri, geniş desenleri ve göz alıcı süslemeleri sayesinde dikkat çekici bir görünüm elde etmenizi de kolaylaştırıyor. En beğenilen nostaljik ürünler arasında gömlekli kazak seçenekleri de bulunuyor. Yaka ve kol ucu bölümlerinde gömlek parçalarına yer veren ve bu sayede kazağınızın içinde bir gömlek kullandığınız izlenimi uyandıran ürünler, resmi bir görünüm sergilemek istediğiniz ortamlarda tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Aynı anda gömlek ve kazak kullanarak rahat edemeyen kullanıcılar için özel olarak tasarlanan modeller, pratik tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştırırken nostaljik tarzlarıyla da size adeta zamanda yolculuk ettiğiniz hissini veriyor. Birbirinden kaliteli tekstil markalarının imzasını taşıyan kazak seçenekleri ise şimdi Oshebu'da sizi bekliyor. Eğer siz de kendiniz, sevdikleriniz ve çocuklarınız için son derece çarpıcı modeller satın almak istiyorsanız, hemen Oshebu'da size sunulan kazak alternatiflerine göz atabilirsiniz. Birbirinden etkileyici seçenekler arasından tarzınızı en iyi yansıtan ürünü kolayca bulabilir, üstelik size özel kazak indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Son derece ideal olan kazak fiyatları sayesinde dilediğiniz kadar ürün satın alabilir ve Oshebu'un size özel fırsat ve kampanyalarından yararlanarak benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Oshebu'da satın alabileceğiniz kazaklar sonbahar kıyafet kombinlerinize çok yakışabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
[ ]