İade Değişim ve İptal İşlemleri

İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade etmek istediğiniz ürünü/ürünleri, aşağıda belirtilen kargo firması ile anlaşma kodunu paylaşarak gönderimini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için müşteri hizmetleri veya whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz. İadeleriniz 14 iş günü içerisinde Banka/Kredi kartı ile yapılan alışveriş iadeleri alışveriş yaptığınız karta, kapıda ödemeli olan siparişleriniz ise İban bilgisini paylaştığınız hesabınıza ürünlerin tutarı  tarafınıza yatırılmaktadır.

SÜRAT KARGO;1343345764

 

İade politikanız nedir?

• İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür. • Ürünleriniz de iade ücreti sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Ürünler kusursuz durumda olmalı ve tüm etiketleri üzerinde olmalıdır. ( • Bozulmamış olmaları halinde iade edilebilir.) • Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

İade/İptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

• İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir: *Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. *Ürün iade şartlarına uygunsa 14 gün içerisinde iade süreci tamamlanır. *Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir. • İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur. • Firma taksitle yapılan alışverişlerin ücretini bankaya tek seferde öder. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade eder.

 

İade süresi dolduktan sonra ürünü iade edebilirmiyim?

• Mesafeli Satış Sözleşmesi'ne göre internetten veya mobilden satın alınan bir ürünü iade etme süresi 14 gündür.

 

Değişim yapabilir miyim?

Değişim stok durumuna göre mevcuttur. Değişimde kargo ücreti müşteriye aittir. Ayrıntılı bilgi ve daha fazlası için müşteri hizmetleri veya whatsapp hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

SÜRAT KARGO; 1343345764 

Siparişimi iptal edebilir miyim? 

Siparişinizi iptal etmek için 0544 457 34 44 numaralı whatsapp hattımızdan müşteri temsilcisi ile görüşmelisiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
[ ]