Tüketicinin Kanunu’nun ‘Cayma Hakkı’ maddesi gereğince, yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünlerinizi 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Sürat Kargo Müşteri numaramız 1300554901 bilgilerini kullanarak ve Web sitemizden aldığınız İade Onay kodunuz ile ürünlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz.

İade ve Değişimlerde kargo ücreti MÜŞTERİYE aittir. 

Ürünlerin etiketi çıkarılmamış olmalı ve üründe koku, leke, yıpranma ve yırtılma olmamalıdır. Ürünler tüm aksesuar ve ambalajları ile zarar görmemiş ve yeniden satışa çıkarılabilir kondisyonda iade edilmesi gerekmektedir.

İade ve Değişim İşleminin Aşamaları

- Site içindeki ‘Hesabım’ menüsünden ‘İade Taleplerim’ sekmesine tıklayın.

- ‘İade Taleplerim’ sekmesine tıkladıktan sonra sağ üstte bulunan ‘Yeni Talep Oluştur’ butonuna tıklayın.

- Gerekli bilgileri doldurarak, kaydınızı tamamladıktan sonra iade süreci ve kargo bilgisi ile ilgili bilgilendirme e-postası alacaksınız.

Önemli Not: Değişim taleplerinizde yine hesabım sekmesinden yeni talep oluşturduktan sonra 0544 457 3444 numaralı whatsapp hattından müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

Önemli Not: Üyeliksiz siparişlerde; iade ve değişim işlemleri için 
0544 457 3444 numaralı whatsap hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 


İade kargonuz bize ulaştıktan 3 iş günü içinde banka işlemleriniz gerçekleşir ve tarafınıza işlem ile ilgili bilgilendirme yapılır. Bankanızın kartınıza iadeyi yapması 5 ila 12 iş gün sürebilir.

 

 

 

 

 

 

[ ]