OSHEBU


Her hikayenin bir başlangıcı vardır.
Kalitesiyle vazgeçilmez olan, özgün ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla akıllarda yer edinmek isteyen, nitelikli bir firma ve dünyaca ünlü bir marka olma hayaliyle başladı. Bu vizyon doğrultusunda modaya uygun tasarımları ve olağanüstü işçiliği ile büyük ilgi gören marka kısa bir sürede adını duyurmayı başardı.  En beğenilen moda markalarından biri olarak sektörde yerini aldı. Kalite ve şıklığı misyon edinerek, tasarımlarındaki detaylara gösterdiği özenle emsalsiz bir marka olarak zirvedeki konumunu daha da güçlendirdi. 
oshebu.com, 1999 yılından bu yana sürekli gelişerek bayan giyim sektöründe geniş bir bilgi birikimine sahip , işini bilen, eğitimli, deneyimli, tecrübeli insan kaynağı ile yoluna devam etmektedir...Giyim, ayakkabı, çanta olmak üzere geniş bir koleksiyon yelpazesini bünyesinde barındırarak herkesin kendi tarzına hitap eden parçaları rahatlıkla bulabileceği çok yönlü bir marka haline geldi ve adından sık sık söz ettirmeyi başardı. İş ve moda alanındaki çeşitli başarıları, kararlılığı OSHEBU markasını şuan bulunduğu konuma getiren iki önemli etken olarak yerini aldı. Çarpıcı tasarımları ile müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başaran, kalitesiyle mükemmelleşen marka 2020 yılında e-ticaret alanında kendisini geliştirerek bugün hala müşteri kitlesini genişletmeye, dünyanın dört bir yanına ulaşmaya devam ediyor ve devam edecek.


Ekibimiz
Multidisipliner çalışma, yenilikçi bakış açısı, zarafet ve kararlılık OSHEBU markasının önde gelen değerlerini oluşturmaktadır. 10 kişilik çalışma arkadaşlarını bünyesinde barındıran markanın giyim sanatını mükemmelleştiren elegan tasarımları, göze çarpan kalitesi ile modaya tamamen yeni bir yaklaşım getirdi. Ekibinin tutkusu, işe olan bağlılığı ile büyümeye devam eden OSHEBU birçok markaya ilham oldu.

Hedefimiz

Her daim mükemmeli hedefleyerek başarılı ve eklektik olan OSHEBU başlangıcından bu yana moda sektöründe tanınan bir etiket haline geldi. Her daim müşterilerini heyecanlandırmayı ve ilham vermeyi amaç edinen markanın öncelikli amaçlarından biri de kalitesi ve zamana meydan okuyan tasarımlarıyla tüm dünyayı tanıştırmak.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
[ ]